Zdrowa paczka na urodziny!
http://www.monikabregula.pl/2015/10/zdrowa-paczka-na-urodziny.html
 
Pisałam niedawno o mało trafionym prezencie, jaki dostałam na urodziny, a dziś pokaże wam w 100% trafiony prezent, który dostałam od przyjaciółki. Paczka została skomponowana w sklepie ze zdrową żywnością, są w niej produkty do jedzenia, jak i kosmetyki. Każdy z produktów składa się tylko z naturalnych produktów bez dodatkowej chemii. To się nazywa zdrowa paczka! Prezent jest jak najbardziej trafiony, a że już niedługo święta to jest to propozycja warta odtworzenia. Na pewno się spodoba obdarowanej osobie.

Dziegciowa maseczka do twarzy głęboko oczyszczająca. Jak najbardziej maseczka dla mnie. Maseczka nadaje się do stosowania w saunie.


Syrop malinowy. W 70% składa się z malin, 30% to cukier trzcinowy idzie zima na pewno się przyda!


Ciasteczka owsiane w składzie żadnego E same zdrowe produkty, próbowałam, są przepyszne.


Suszone owoce są idealnym zamiennikiem słodyczy zwłaszcza teraz, kiedy robi się chłodno i mamy ochotę na słodkie przynajmniej ja mam ogromną, ale o tym będzie osobny wpis.


Rewelacyjna pomadka ochronna z drobinkami cukru trzcinowego, który złuszcza martwy naskórek, takiej jeszcze nie miałam. Po przejechaniu nią ust muszę stwierdzić, że rzeczywiście złuszcza i to dość mocno, super pachnie.Na koniec surowa czekolada ręcznie robiona cóż mogę napisać na pewno się nie zmarnuje:). W końcu to prezent na urodziny muszę spróbować!