piątek, 1 kwietnia 2016

Wiosna! Czas na zmiany!

http://www.monikabregula.pl/2016/04/wiosna-czas-na-zmiany.html

Koniec wymówek, przyszła wiosna! W weekend ma być słoneczna piękna pogoda. Lada moment wszystko będzie się zielenić i budzi do życia. To doskonały czas by ściągnąć tyłek z kanapy i zacząć się ruszać! Już niedługo sezon bikini!

Wiosna to doskonały czas na wprowadzenie drobnych zmian w naszym życiu. Na podjęcie nowych wyzwań i opracowanie celów.

Czas obudzić swoje ciało i umysł, wyjść z domu w plener. Oddać rower do sprawdzenia w serwisie i ruszyć w drogę. Odkrywać nowe trasy np. piękne zamki w okolicy.

Być może to dobry czas na nowy sport, dzięki któremu poczujemy się lepiej. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę ze sportem albo macie problemy ze zdrowiem, które nie wykluczają z uprawiania sportu dobrze zacząć od czegoś spokojnego np. slow jogging czy nordic walking.

W plenerze dzięki słońcu złapiemy energię i dobry nastrój.

Czas na zmiany

Dość wstydzenia się swojego ciała, w tym roku koniec z dyskomfortem. Już teraz zacznijcie pracować nad swoim ciałem, a już po miesiącu zobaczycie niesamowite efekty, które wprawią w osłupienie nie tylko was, ale również wszystkich wokół!

Obierz cel

Żeby osiągnąć coś wielkiego, trzeba mieć jasno postawiony cel. Chcecie schudnąć? A może zrzucić 5 kilogramów? Marzy się wam piękna sylwetka na wakacje? Ustalcie konkretny cel. Gdy ogarnie was pokusa leniuchowania w domu, zamiast aktywnych ćwiczeń, pomyślcie o zadaniu, jakie sobie wyznaczyliście. Nie ważcie się, ale mierzcie centymetrem, a zobaczycie jak szybko, znikają centymetry. Jeśli zobaczycie realne efekty, będziecie jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy. To naprawdę działa!

Czas przestać marzyć, a zacząć działać!
Printfriendly