Spełniając swoje marzenia

http://www.monikabregula.pl/2016/11/speniajac-swoje-marzenia.html

Dziś tekst całkowicie inny niż zazwyczaj. Chciałam was zaprosić do miejsca niezwykłego stworzonego przez moją przyjaciółkę, która wbrew wszystkiemu, niezachwianie od lat spełnia swoje marzenia! Jest jedną z najbardziej konsekwentnych osób, jakie znam. Głodna życia, wierna od lat swoim ideałom, a przede wszystkim swoim celom. Wyróżniana w wielu konkursach fotograficznych, spełniła swoje marzenie i otworzyła własne studio fotograficzne, gdzie nie tylko robi piękne zdjęcia, ale również organizuje różnorodne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Na zajęciach można nauczyć się robienia własnej biżuterii czy innych pięknych rzeczy jak np. bombek na choinkę z własnymi pociechami. Zresztą wbijajcie na jej stronę, gdzie znajdziecie informację o aktualnych zajęciach albo na jej bloga.


Otwarcie studia nastąpiło z wielką pompą, tak jak powinien polał się szampan, a zaproszeni goście mogli się zapoznać z twórczością Oli.

Zdjęcia Oli są przepiękne, tak jak biżuteria, którą wytwarza. Z drugiej strony chyba z dużo tych talentów jak na jedną osobę haha. Tak serio to artystka pełną gębą.

 Za sesje zdjęciowe dzieci była wielokrotnie nagradzana.


Woodstock w jej obiektywie wygląda magicznie.  

Ma niesamowite pomysły np. na bombki z dziećmi. To naprawdę oryginalny pomysł na prezent - po prosty sztos.

I nawet ja w jej obiektywie wyglądam jak człowiek :P. 

Dziś kolejny raz kończy osiemnaście lat, życzę jej by zawsze była tak jak dziś nieugięta, twarda, wrażliwa na piękno i uśmiechnięta. By dążyła do swych celów i wszystkie osiągnęła. To naprawdę niesamowite od tylu lat nazywać ją swoją przyjaciółką.