Leniwa niedziela

http://www.monikabregula.pl/2017/02/leniwa-niedziela.html

Miałam bardzo pracowity tydzień, w pracy totalny młyn, a wieczorami mordercze treningi z Shaunem T, o których za jakiś czas napiszę. Dlatego dziś mam leniwą niedzielę. Dzień wyciszenia, spokoju i ładowania baterii. Przygotowałam dla was kilka propozycji urozmaicenia tego leniwego dnia. Zaczynamy LAZY SUNDAY!


1. UchoPrezesa

Jeśli macie dość serwisów informacyjnych i jeszcze nie widzieliście, koniecznie obejrzyjcie UchoPrezesa. Niby takie nic, kabaret polityczny czyli żadna nowość, a jednak UchoPrezesa jest świetny i nowatorski, zresztą świadczy o tym ilość wyświetleń. Obowiązkowo musicie zobaczyć odcinek trzeci. Misiu i jego kakałko wymiatają, można się popłakać ze śmiechu. Swoją drogą nie wyobrażam sobie zostać tak publicznie obśmianym. Koniecznie zobaczcie.2. Filmiki Jessi Mercedes

Większość dobrze zna bloga Jess, ale nie wszyscy wiedzą, że ma ona również swój kanał na YouTubie. Obejrzyjcie przepiękne filmiki z jej podróży na Arubę czy Malediwy. Przepiękne krajobrazy połączone z wesołym usposobieniem Jessiki dają rewelacyjne efekty. Mnie najbardziej urzekają jej filmiki z Nowego Jorku.

3. Dziewczyna vs Dieta

Wiele osób odnajdzie się w tym filmiku. Mega śmieszny. 


 

4. Blogi modowo – podróżnicze

Najbardziej uwielbiam blogi modowo – podróżnicze. Mogę je godzinami przeglądać. Najpiękniejszy jest na pewno blog Nicole Warne – garypeppergirl, jej zdjęcia wbijają w fotel. 

Kolejnym przepięknym blogiem jest blog Jessi Stein - -tuulavintage.  
Czy strona Kristiny Bazan - kayture
Na uwagę zasługuje również blog naszej polskiej blogerki i podróżniczki Anny Skury - whatannawears. Niczym nie odstaje od zagranicznych blogów. Jej strona jest nie tylko przepiękna, ale i radosna. Ania zajmuje się również sportem, ukończyła wiele maratonów i motywuje do zdrowego trybu życia. 

 


5. Coś na ząb, czyli dobra książka dobra na wszystko

Wydaję chyba więcej kasy na książki niż na buty i ciuch, co jest przerażające : P haha.
Do mojej biblioteczki dołączyły ostatnio: Therese Fowler Powieść o Zeldzie Fitzerald - kobiecie, która inspirowała i niszczyła Wielkiego Gatsby'ego.
Mężczyzna ze Stumilowego Lasu Doglasa Lain – to książka o synu twórcy Kubusia Puchatka. Był on pierwowzorem Krzysia, przyjaciela Kubusia. Jego życie nie miało nic wspólnego z wesołym Krzysiem z bajki. Był maltretowany przez ojca, walczy na frontach II wojny światowej. 
Kolejna pozycja to poruszająca opowieść o bezgranicznej wolności i pasji Okrążyć słońce Pauli Mclain
I na koniec Wstań Amy Cuddy - pozycja z cyku: jak zwiększyć pewności siebie. Tę pozycję już powoli kończę i jestem nią zachwycona, na pewno pojawi się osobny wpis jej poświęcony. 
6. Victoria

Nie byłabym sobą, gdybym nie poleciła jakiegoś serialu. Wiktoria to serial zrealizowany z wielkim rozmachem, pochłonął minie do reszty, tym bardziej, że w dzieciństwie czytałam biografię Królowej Wiktorii, którą byłam oczarowana. 
I tak mija leniwa niedziela. Można również iść na spacer, poszukać wiosny śpiewając „jest, lecz nie wiadomo gdzie??” :)