sobota, 11 marca 2017

Marcowe umilacze


http://www.monikabregula.pl/2017/03/marcowe-umilacze.html

W powietrzu już czuć wiosnę :) jeszcze niezbyt ją widać, ale lada dzień się pojawi. Dziś przygotowałam kilka umilaczy, które pomagają mi w oczekiwaniu na nią.

Rower
 
Pierwszą w tym roku przejażdżkę mam już za sobą. Musiałam ubrać się jak na Syberię, ale było super!! I jak co roku po pierwszej przejażdżce obiecuję sobie kupić siodełko żelowe, bo do tej pory odczuwam tę wycieczkę.Dwa super seriale

Taboo
 
Tytuł trochę mylący, ale serial świetny. Mroczny i wciągający. Akcja dzieje się w Londynie w 1814 roku. James Keziah Delaney wraca do domu po 10 latach spędzonych w Afryce, z 14 nieuczciwie zdobytymi diamentami. Na miejscu odkrywa tajemniczą spuściznę po zmarłym ojcu i postanawia szukać zemsty za jego śmierć. Delaney staje twarzą w twarz z Kompanią Wschodnioindyjską, odmawiając jej sprzedaży rodzinnego biznesu. Zamiast tego buduje własne imperium handlowo-transportowe, znajdując się w samym środku niebezpiecznej rozgrywki pomiędzy dwoma rywalizującymi ze sobą mocarstwami: Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi.

This Is Us

Całkowicie inny od poprzedniego serialu jest „This Is Us”. Jest to serial obyczajowy o problemach trojaczków. W dniu urodzin męża Rebecca rodzi trojaczki. Od tego momentu losy członków rodziny Pearsonów splatają się przez lata.


Witaminki

Na jakieś sezonowe owoce trzeba jeszcze poczekać, ale jest dużo zagranicznych, z których można przygotować przepyszne koktajle, staram się ich teraz pić jak najwięcej.Rag’nBone Man Human

Długo wyczekiwana płyta, chyba nie ma nikogo, kto by nie słyszał piosenki Human. Rory Graham, bardziej znany, jako Rag’nBone Man, jest jednym z najpopularniejszych muzycznych odkryć końca 2016 roku. Stacja BBC uznała go za jedną z muzycznych nadziei na przyszły rok. Mnie płyta bardzo, bardzo się podoba, ten duży mężczyzna potrafi śpiewać - kawał dobrej muzy.

Wszystko rośnie


Jakiś czas temu posadziłam zioła i szczerze powiem
myślałam, że nic z tego nie będzie, ale okazało się, że trzeba im było tylko trochę czasu. W końcu zaczęły rosnąć ku mojej wielkiej radości.
 

Tulipany


Chyba nic bardziej nie kojarzy się z wiosną niż świeże kwiaty. Otaczam się nimi, gdzie tylko mogę, tym bardziej, że ich cena ostatnio bardzo zmalała. Printfriendly