4 najnowsze seriale

http://www.monikabregula.pl/2017/05/4-najnowsze-seriale.htmlDawno nie było żadnego zestawienia seriali, dlatego dziś się poprawiam i przygotowałam dla was 4 super seriale.

Wynonna Earp

Dziki zachód przeniesiony w dzisiejsze czasy. Mamy tu złoczyńców i bohatera w osobie Wynonny Earp, która łapie zbirów, a raczej demoniczne upiory zabite przez jej prapradziadka Wyatta Earpa. Łączy siły z nieśmiertelnym Johnem Hollidayem i próbuje złamać pieczęć, która od pokoleń ciąży na jej rodzinie. Lekki, przyjemny serial akcji z dość ciekawą i oryginalną fabuła. 
 

Trzynaście powodów Thirteen Reasons Why

Clay Jensen dostaje 13 kaset magnetofonowych, na których Hannah Baker jego przyjaciółka nagrała powody odebrania sobie życia. Zaczyna powoli odsłuchiwać kasety, przenosimy się razem z nim w przeszłość by zrozumieć powody nagłej śmierci Hannah. Powiem szczerze, że kilka razy zastanowiłam się by zacząć oglądać ten serial i za każdym razem, jakość opis jego fabuły do mnie nie przemawiał. W końcu z braku laku włączyłam go i całkowicie przepadłam. Wciąga od pierwszych minut dawno naprawdę dawno, żadna fabuła tak mnie nie wciągnęła. Rozkład na czynniki pierwsze ludzkiej psychiki, wkradanie się do świata innych, świetnie skrojony scenariusz – jednym słowem rewelacyjny serial. Geniusz

Mc2 wszyscy to wiemy i znamy. Każdy kojarzy Einsteina, ale co wiemy o jego życiu?? Serial to zapis kolejnych etapów życia Einsteina - począwszy od lat młodości, kiedy przyszły noblista jest obdarzonym niezwykłą wyobraźnią zbuntowanym nastolatkiem, poprzez trudne początki kariery naukowej, aż po zdobycie światowej sławy, jaką przyniosła mu teoria względności. W kolejnych odcinkach serialu poznamy także kulisy burzliwego życia uczuciowego Einsteina i jego skomplikowanych prywatnych relacji.

Anne 
 
Kto nie zna historii rudowłosej sieroty, która zostaje przygarnięta przez niezamężne rodzeństwo, mieszkające na Zielonym Wzgórzu?? Kocham Anię mam wszystkie książki z tej serii i obejrzałam wszystkie filmy, dlatego tak ciekawa byłam serialu, który wyszedł tym roku i jest najnowsza adaptacja powieści Lucy Maud Montgomery. W nowej odsłonie przygód o Ani postacie zostały rozbudowane, możemy bardziej przyjrzeć się im wyborom i decyzjom. Sama Ani jest bardziej wybuchowa i zadziorna, co tylko dodało jej uroku. Myślę, że wszyscy miłośnicy Ani będą zachwyceni tym serialem i nową odsłoną Ani.