Zaczynamy Nowy ZDROWY Rok!

http://www.monikabregula.pl/2018/01/zaczynamy-nowy-zdrowy-rok.html

Smażona ryba, pierogi, uszka, kluseczki, mięsa i przede wszystkim ciasta, ciasteczka w każdej postaci! Jak się temu oprzeć? Zresztą, po co się opierać w końcu po to są święta! Niestety z tyłu głowy słyszysz ten cichy głosik - „będziesz musiała to  spalić”!


No i w końcu nadszedł ten moment, kiedy święta się kończą, a oponka zostaje. Pewnie by jej nie było, gdyby ograniczyć się tylko do samych świąt z tym obżarstwem, ale przecież wszystko trzeba dojeść – bo szkoda by się zmarnowało ;).

Ale gdy odbicie w lustrze się zmienia, to najwyższy czas wprowadzić zmiany w swojej diecie i noworoczne postanowienia.

Od czego zacząć? 

Przede wszystkim nie przejmuj się, zmienione odbicie w lustrze to nic innego jak efekt opuchnięcia, zgromadzonej wody i wydęcia przejedzonego brzucha. Wszystko to zniknie w ciągu kilku dni, jeśli po prostu wrócimy do naszej normalnej aktywności i diety.

Pamiętaj, każdy się potyka w drodze to celu. To całkowanie normalne i ludzkie. Najważniejsze to się nie przejmować przeszkodami, jakie napotkasz na swojej drodze, mogą to być urodziny w pracy, co za tym idzie talerz przepysznego ciasta czy spotkanie z koleżankami, po którym rozsypuje się cały harmonogram zdrowego jedzenia, bo wpadają dodatkowe kalorie. 

Nikt nie jest maszyną, a fakt, że dziś sobie odpuszczasz, nie determinuje od razu całego tygodnia zdrowej diety. Daj sobie luz, pozwól sobie na te małe potknięcia, one czynią cię normalnym człowiekiem. 
 
Dlatego bez napinki zaczynamy Nowy ZDROWY Rok.