czwartek, 26 kwietnia 2018

Wiosna, ach to Ty!

http://www.monikabregula.pl/2018/04/wiosna-ach-to-ty.html

Wiosna w tym roku przyszła dużo szybciej niż rok wcześniej. Od razu wybuchła kwieciem i przywitała nas cieplutkim słońcem. Wiosna to zdecydowanie najpiękniejsza pora roku! Sama staram się przebywać na słońcu jak najwięcej czasu. 


Nawet w weekend, gdy nie było aż tak ciepło, ale za to słonecznie, pozawijana szczelnie na godzinę położyłam się w moim ukochanym hamaku, by mnie w niedzielne popołudnie pobujał. Wiosna, to oczywiście idealny czas by zacząć dbać porządnie o swoją formę do lata jeszcze trochę została jest więc czas przygotować się na sezon bikini! 

Wiosna wręcz sama namawia i kusi do aktywnego spędzania czasu. Wyznacz sobie codziennie nowe cele, teraz na pewno będzie dużo łatwiej z ich realizacją.

Zauważyłeś, ile kwiatów już zakwitło? Codziennie rozbijają się jakieś nowe i jeszcze piękniejsze! Najpiękniejsza zdecydowane jest magnolia, która kusi swoim delikatnym różem. Dobrze więc w tym szalonym pędzie kwitnienia przyrody zagarnąć coś dla siebie i napełnić się energia wiosny. Patrz na drzewa, posłuchaj ptaków, połóż się na dworze zamknij oczy i wsłuchaj się w przyrodę. Na pewno humor ci się poprawi, a akumulatory naładują.

Zdarza się teraz, że budzę się rano, przepełnia pozytywną energią! Mam ochotę jak najszybciej wstać i uśmiechać się cały dzień. Wiosna, ach to TY!!!!!!


 

Printfriendly