piątek, 20 lipca 2018

Trzy filmy, które chętnie obejrzę


http://www.monikabregula.pl/2018/07/trzy-filmy-ktore-chetnie-obejrze.html

Dziś mam dla was trzy premiery filmowe, na które czekam z niecierpliwością. Choć zdecydowanie wolę seriale od filmów to na te trzy pozycje pójdę z przyjemnościowa. Wszystkie filmy są o kobietach i dla kobiet (choć faceci tez będą się przy nich dobrze bawić), przyjemne, lekkie pozycje.


Jestem taka piękna! I Feel Pretty

Pewność siebie jest w nas, nie trzeba robić sobie operacji, drastycznie chudnąc, wystarczy zmiana podejścia. I o tym właśnie jest komedia z niesamowita Amy Schumer w roli głównej! Po obejrzeniu trailera, który pojawił mi się na FB, od razu wiedziałam, że muszę na ten film iść!

Film opowiada historię przeciętnej, okrąglutkiej Renee, która pewnego dnia spada z roweru treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Gdy odzyskuje świadomość, zaczyna się jej wydawać, że jest niespotykanie piękna.
Film jest aktualnie wyświetlany w kinach!

Mamma Mia: Here We Go Again!

W pierwszej części, na której byłam z przyjaciółkami, zakochałam się w tym filmie!! Któż nie zna przebojów Abby?? Do tego ta sceneria przepięknej Grecji – zdecydowanie można się zakochać. Pierwsza część to gigantyczny sukces teraz wraca na wielki ekran ze wzbogaconą obsadą o nowe gwiazdy, m.in. samą Cher!

W tej części Sophie grana przez Amanda Seyfried ogłasza swojej mamie Donnie (Meryl Streep) i jej przyjaciółkom, że jest w ciąży i obawia się, że nie da rady sama wychować dziecka.
Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

Premiera: 27 lipca 2018Narodziny gwiazdy - A Star Is Born


Choć scenariusz jest dość sztampowy to ten film przyciągania poprzez swoją obsadę. W rolach głównych jeden z moich ulubionych aktorów Bradley Cooper oraz Lady Gaga!! Dla samej obsady warto ten film obejrzeć, choć myślę, że zapowiada się całkiem ciekawa pozycja już na jesienny wieczór.

Gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Premiera: 30 listopada 2018

Printfriendly