Trzy razy naj!

http://www.monikabregula.pl/2019/01/trzy-razy-naj.html

Na przełomie roku trafiłam na trzy obłędne pozycje, z którymi chcę się z wami podzielić. Jedna muzyczna, druga do obejrzenia, a trzecia do poczytania.

 
You

Psychopata czy mężczyzna idealny?? Obłędny serial - You, wciągający od pierwszego odcinka. Błyskotliwy menadżer księgarni Joe poznaje młodą aspirującą pisarkę Beck. Posługując się mediami społecznościowymi, mężczyzna zdobywa wiedzę na temat dziewczyny, by móc się do niej zbliżyć. Z czasem jego niewinne zauroczenie przeradza się w obsesję. Joe szybko zaczyna likwidować każdą przeszkodę, która mogłaby zakłócić jego plan zdobycia kobiety. Serial oparto na podstawie bestsellerowej powieści Caroline Kepnes.
 
 

 
foto blog Agnieszki Maciąg

Książka Agnieszki Maciąg - Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie.

Tej pozycji nie czyta się raz, odkrywa się ją powoli. To książka, do której można wielokrotnie wracać i ciągle coś nowego odkrywać.

„Spójrz na swoją mapę marzeń i odważ się zrobić pierwszy krok. 
Dawno temu marzyliśmy, że pewnego dnia wsiądziemy do auta i wyruszymy przed siebie. Gdzie nas oczy i serca poniosą. Spełnienie tego marzenia przekładaliśmy z roku na rok. Zawsze było coś ważniejszego i pilniejszego do zrobienia. Gdy moja córeczka skończyła pięć lat, marzenie o podróży znów się we mnie odezwało: "Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz".
Podjęłam decyzję: jedziemy! 
Wraz z moimi bliskimi wyruszyłam do Ligurii, na Lazurowe Wybrzeże i do Prowansji, aby odnaleźć piękno i inspirację. Nie wszystko przebiegało tak, jak to sobie zaplanowałam. Odkryłam jednak o wiele więcej, niż się spodziewałam. To, co ziemskie, i to, co boskie, splotło się ze sobą w osobistą opowieść o podróży do… kobiecej duszy.”

Książka o życiu, tej najważniejszej podróży – do swojego serca. Agnieszka dzieli się z przemyśleniami i inspiracjami dotyczącymi wewnętrznego rozwoju.

 
A Star Is Born soundtrack

Ścieżka dźwiękowa z filmu A Star Is Born, to zdecydowanie najlepsza płyta, jaką słyszałam od dawna. O tej ekranizacji opowiadałam jakiś czas temu, gdy wyszły jej zapowiedzi. Jeśli chodzi o film, to byłam nim zachwycona! Świetna gra aktorska super scenariusz no i ta muzyka. Zdecydowanie do obejrzenia w sali kinowej. Za piosenkę Shallow Lady Gaga otrzymała w tym roku złotego globa. Zresztą posłuchajcie sami.