środa, 26 czerwca 2019

Jubileuszowy pokaz Jacquemusa


http://www.monikabregula.pl/2019/06/jubileuszowy-pokaz-jacquemusa.html
 
Simon Porte Jacquemus dziesięciolecie swojej marki świętował przepięknym pokazem zorganizowanym na lawendowym polu na południu Francji świętował 10-lecie swojej pracy. 
 
W Prowansji Jacquemus pokazał zarówno męską, jak i damską kolekcję (pierwszy raz na wspólnej łączonej prezentacji).
 
Zaproszeni na pokaz goście zebrali się w pobliżu miasteczka Valensole w Prowansji. Zaproszenie przyszło w formie małej butelki z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50 z napisem „Le Coup de Soleil” lub „The Sunstroke” w języku angielskim. Bardzo pomysłowo zważając na falę upałów i temperatur sięgających 40 stopni Celsjusza w niektórych regionach Francji.
Latem 2020 roku sukienki będziemy nosić w duecie ze spodniami – do skórzanych mini dobierać modele z szerokimi nogawkami, a pod zwiewne, romantyczne maksi zakładać... bojówki z pojemnymi kieszeniami! Kolejne odważne połączenie Jacquemus lansuje na imprezowe sukienki o metalicznym blasku, zarzucając obszerne koszule robocze. Jak zwykle, bawi się proporcjami i nie boi kontrastów. Nie stroni też od swoich ulubionych fasonów: damskich garniturów, marynarek oversize i ultrakrótkich szortów. A także dodatków: słomkowych kapeluszy, płóciennych toreb idealnych na plażę oraz koszyków.
 


Fot. Vogue.com,harpersbazaar.pl

Printfriendly