Motywator. 40 lekcji na całe życie - Paula Jagodzińska


Każdemu od czasu do czasu potrzebne są słowa zachęty. Motywator Pauli to właśnie taki zbiór słów wartości, którymi warto się kierować.


Paula o swoim ebooku tak pisze:

To zbiór 40 lekcji, które są moimi „przykazaniami”. To wartości, którymi wszyscy powinniśmy się kierować. Każda lekcja pomaga w życiu codziennym i sprawia, że nabieramy motywacji do działania i podążania własną drogą.

Ebook przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od tego, na jakim etapie życia jesteś, niezależnie od wieku, płci, zawodu itd. To 40 lekcji płynących prosto z serca, które mają być dla Ciebie impulsem do podjęcia kroku w kierunku pracy nad sobą, pokochania życia i celebrowania chwili.

Miliony ludzi żyje w zgodzie ze sobą, poza utartymi schematami, ale taka sama liczba osób żyje też w ściśle określonych schematach, z których ciężko się uwolnić. Sporo osób poszukuje swojej ścieżki w życiu. Poszukuje motywacji i bodźca do działania/zmiany. Lekcje zawarte w Motywatorze mają być impulsem do zrobienia tego pierwszego kroku w kierunku pracy nad sobą i zmiany swojego życia.

Fajnie i szybko się tę książkę czyta. Z pewnością jest to pozycja, do której warto wracać.