Trzy serialowe propozycje

http://www.monikabregula.pl/2019/03/seriale-na-marzec.html

W powietrzu czuć już wiosnę, ale wieczory są jeszcze chłodne za to idealne na spędzeniu ich na oglądaniu fajnych seriali. Dziś trzy nowości, które na pewno przypadną wam do gustu.I Am the Night


Świetny inspirowany faktami miniserial wciągający od pierwszego odcinka, opowiada historię Fauny Hodel, nastolatki, która zaraz po urodzeniu została oddana do adopcji. Dziewczyna wiedzie spokojne życie na przedmieściach Reno w Nevadzie i jest w gruncie rzeczy pogodzona z faktem, że nic nie wie o swoim pochodzeniu. Pewnego dnia dokonuje jednak odkrycia, które sprawia, że zaczyna wszystko kwestionować.
Szkoła zabójców

Ciekawa fabuła nowego serialu HBO sprawiła ze czekam na każdy nowy odcinek. Serial rozgrywa się w mrocznym, komiksowym świecie, opowiada o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców. 

The Umbrella Academy

The Umbrella Academy to jeden z najnowszych oryginalnych seriali Netfliksa, lekki i przyjemny. Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata.