10 powodów, dla których kocham lato!


http://www.monikabregula.pl/2018/06/kilka-powodow-dla-ktorych-kocham-lato.html

Do kalendarzowego lata zostało jeszcze parę dni ale gorąco mamy od tygodni. Wszystkie akweny w pobliżu mnie już dawno się nagrzały. Osobiście nie narzekam, kocham ciepełko, choć wiem, że nie wszyscy za nim przepadają. Dlatego dziś kilka powodów, dla których kocham lato, może kogoś do niego przekonam :).

Chillowanie w trawieCzy jest coś przyjemniejszego niż rozłożenie się na trawie, czy kocyku i policzenie kilku chmur? Pomyśl, kiedy ostatnio to robiłeś?

Szorty

Tylko latem można do woli eksponować swoje nogi.

Sandałki
Zamiast klasycznych szpilek, do szortów wybieramy sandałki na szpilce. To właśnie te buty najbardziej kojarzą mi się z okresem wakacji. Ostatnio dołączyły do mojej kolekcji kolejne, które mogliście obejrzeć w poprzedniej stylizacji tu.

Odpoczynek nad wodą
 
Uwielbiam niedziele spędzać nad wodą, wokół mnie jest mnóstwo akwenów, na które chętnie jeżdżę. Niedawno nad jednym zaprzyjaźniłam się z łabędziem, który bardzo ale to, bardzo chętnie pozował do zdjęć.Stroje kąpieloweNa pytanie ile mam strojów kąpielowych odpowiadam zawsze "za mało"!!!

Rower

To moja ulubiona po bieganiu aktywność fizyczna. Z rowerem związane jest całe moje dzieciństwo. Gdy tylko robi się ciepło, od razu wystawiam mojego rumaka i ruszam w drogę.KoktajleLato to czas owoców i wszelkich pysznych koktajli.

Letnie ciasta


Ciast z owocami to zdecydowanie smak lata i ciepła, choć sam wolę bardziej piec niż jeść, to na kawałek ciasta z owocami chętnie się skuszę.

Słońce


Zima mogłaby dla mnie nie istnieć, letnie słońce zwłaszcza wieczorne to coś, za co najbardziej kocham lato.KwiatyCały rok kupuje świeże kwiaty i otaczam się nimi w domu. Teraz co chwilę kwitną jakieś nowe, wszędzie jest kolorowo i pięknie pachnie i jak tu nie kochać lata.