Uśmiechnij się!

http://www.monikabregula.pl/2018/08/usmiechnij-sie.html

Każdy wie, że śmiech to zdrowie, ale niestety na co dzień zbyt często o tym zapominamy. A przecież nikt nie wygląda lepiej niż uśmiechnięta osoba. Mężczyzna, któremu zależny na kobiecie będzie ją chciał zawsze rozbawiać, by uśmiech nie nigdy znikała z jej twarzy. Gdy wchodzisz do urzędu czy sklepu, a na twojej twarzy jest szeroki śmiech, na bank od razu załatwisz sprawę, z która przyszedłeś.

ŚMIECH — dotlenia, relaksuje, usuwa stres i redukuje ból.

W szpitalach dziecięcych śmiechem się leczy! Dzieci szybciej wracają do zdrowia, gdy są uśmiechnięte, tak też śmiech dział na dorosłych.
Zamiast wieczorem włączać sobie serwisy informacyjne, a na deser serwować porcje dramatu lepiej włączyć komedię i pośmiać się aż do rozruchu!

ŚMIECH pomaga odreagować napięcie, zdenerwowanie, lęki. Osoby, które się często śmieją, mają lepszą odporność.

Osoby, którym uśmiech nie znika z twarzy, odbierane są przez otoczenie jako pewniejsze siebie. Kobiety, które często się uśmiechają, uważane są za bardziej atrakcyjne i dużo ładniejsze niż wiecznie naburmuszone piękności.

Ludzie szczerze uśmiechnięci z łatwością przyciągają uwagę innych. Łatwiej im wzbudzić zaufanie wśród współpracowników i zmotywować ich do bardziej kreatywnej pracy. Śmiech to oznaka dobrych relacji i poczucia komfortu. Łatwiej pracuje się dla kogoś, kto u uśmiecha.
 
ŚMIECH odchudza.

Dzięki śmiechowi spalamy kalorię!! Śmiech to niezły trening dla naszego organizmu, pracują mięśnie twarzy, przepony, pleców, klatki piersiowej, brzucha i ramion. Minuta gromkiego śmiechu pozwala spalić około 12 kalorii.

Nie pozostaje nic innego jak szeroki uśmiech!