niedziela, 9 grudnia 2018

Kalendarz inny niż wszystkie

http://www.monikabregula.pl/2018/12/kalendarz-inny-niz-wszystkie.html

Obecnie i jeszcze przez kilka dni będziemy zalewani z każdej strony propozycjami prezentów na święta. Ja dziś mam propozycje prezentu nie dla bliskiej osoby, ale dla ciebie. Kalendarz, ale nie taki zwyczajny z dniami tygodnia, a naszymi planami i marzeniami na przyszłe dni. 
 

Książki Agnieszki Maciąg są pełne dobrej energii i taki też jest jej kalendarz. Kalendarz, który będzie wsparciem przez cały rok, ma w sobie ładunek pozytywnej energii. Znajduje się w nim mnóstwo inspirujących tekstów, praktyczne przepis, porady, motywacje i inspiracje. 
 


List do Twojego serca

Nowy rok to nowa, niezwykła przygoda. Nowe wyzwania i nowe odkrycia. Nowe przestrzenie do poznania samej siebie. Nowa TY.

Przed tobą 365 niepowtarzalnych dni, których jakość w ogromnej mierze zależy tylko od ciebie.

Każdy z nas codziennie staje wobec rozmaitych wyborów, doświadcza zdarzeń pięknych, ale czasem również trudnych. Jedne i drugie postaraj się traktować jako cenne lekcje w drodze do rozwoju, do doskonałości. Kluczowe jest nastawienie. Jeśli nie nadasz swojemu życiu i pracy znaczenia, to… nikt tego nie zrobi.

Miej odwagę żyć tak, jak tego pragniesz. Drzemie w tobie podróżniczka. Odkrywczyni. Poetka. Buntowniczka. Wizjonerka. Artystka codzienności. Masz w sobie gorące serce, które ciebie prowadzi. Usłysz jego głos i podążaj za nim z ufnością i wiarą.

Dobre zdarzenia mogą się nam przytrafić od czasu do czasu, ale jeśli pragniemy przeżywać trwałe szczęście, to każdą podarowaną nam chwilę musimy z troską i uwagą przytulić do serca, aby uczynić ją tak dobrą, jak tylko możemy i potrafimy.

Te same okoliczności zewnętrze każdy z nas odbiera inaczej. Dla jednej osoby deszcz za oknem jest problemem, a dla innej błogosławieństwem, które daje życie i karmi. Oceny dokonujemy poprzez naszą indywidualną percepcję, poprzez nasze nastawienie. Możemy pracować nad tym, aby było pozytywne, aby nas wzmacniało i dodawało siły, pozwalało iść przed siebie z wiarą, uśmiechem i wysoko uniesioną głową.

Uwierz, że wszechświat cię wspiera. Zaproś do swojego życia szczęście i radość, aby opromieniły światłem i ogrzały dobrem każdy dzień tego niezwykłego, niepowtarzalnego, wyjątkowego roku…Agnieszka MaciągPrintfriendly