powrócił - The Lion King

http://www.monikabregula.pl/2019/07/powroci-lion-king.html

Dziś do kin wchodzi najnowszy długo wyczekiwany film Disneya Król Lew. Już się nie mogę doczekać, kiedy go zobaczę, miałam dokładnie jedenaście lat, gdy byłam na nim z moją mamą w kinie. Cóż to były wtedy za emocje!! W tamtych czasach w podstawówkach była moda na wymienianie się karteczkami (osoby urodzone w latach osiemdziesiątych doskonale to pamiętają) oczywiście królowały na nich postacie z właśnie z Króla Lwa. Król Lew dosłownie zmienił nasze dzieciństwo, wszytko w tym filmie było takie łał!! To zdecydowanie moja ulubiona bajka. 
 
Co zobaczymy tym razem, z zapowiedzi wynika, że jest to dokładnie ta sama opowieść tylko inaczej nakręcona. Beyoncé tak mocno zaangażowała się w pracę przy nowej odsłonie Króla Lwa, że stworzyła album w hołdzie legendarnej animacji Disneya. Beyoncé tłumaczyła, że przy płycie pracowała z osobami, które kochają Króla Lwa, a animacja wywarła wpływ na ich życie. Do tego oprócz największych nazwisk i najpiękniejszych wokali, szukała osób, które czują w sobie afrykańską duszę. Dzięki takiemu podejściu na albumie usłyszymy m. in. Childish Gambino, Pharella, Blue Ivy, Jaya-Z, Kendricka Lamara, Wiz Kida, ale też plejadę afrykańskich producentów.

Pierwszym utworem z nadchodzącego krążka jest Spirit. Wczoraj w internecie pojawił się oficjalny klip.
Artystka wystąpiła w dziesięciu różnych kreacjach, sam teledysk jest absolutnie perfekcyjny i przepiękny dokładnie tak wyobrażałabym sobie piosenkę do Króla Lwa. 
 
 
 
Co do samej piosenki to jakoś mnie szczególnie nie porwała no ale jak tu się mierzyć z Eltonem Johnem - Can You Feel the Love Tonight.

 


Czy moją ukochaną piosenką Circle of Life

Oczywiści mamy naszą wersję piosenki polscy artyści Krzysztof Zalewski, Mela Koteluk, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz i Vito zaśpiewali ten przebój w zupełnie nowej aranżacji. Ich wykonania możecie posłuchać poniżej.

 Sam film zobaczę, mam nadzieję już juto i coś mi się wydaje, że się nie zawiodę.