Aktywna jesień

Aktywna jesień

Choć do kalendarzowej jesieni zostało jeszcze parę dni, to w powietrzu już czuć nową porę roku. Dni są jeszcze bardzo ciepłe, ale poranki i wieczory chłodne, dzień staje się coraz krótszy. Jesień jest liryczna, nostalgiczna, ale i potrafi być zmysłowa. Nastraja do przemyśleń i nowych postanowień.

W czasie urlopu nikt sobie nie odmawia gofrów, lodów i słodkich drinków. Efekt? Wracasz z dodatkowymi kilogramami, które tak bardzo starałeś się zgubić przed latem. 

Oglądając instragram często można popaść w depresję, widząc tak bardzo zadbanych i pięknie wyglądających ludzi. Oglądasz portale dotyczące zdrowego trybu życia, czytasz historie ludzi, którzy się zmienili. Sam masz całkiem sporą wiedzę na temat treningów, ale w sobie strach przed zaczęciem zmian u siebie. 

Na obiad ryba na parze, a wieczorem paczka chipsów, po czym wzdychasz nad swoją słabą wolą. Większość dobrze to zna. 

Na ulicach mijasz biegaczy, którzy pokonują kolejne kilometry bez zadyszki. Patrzysz na nich i zazdrościsz. A wystarczy tak nie wiele by być, jak ci ludzie! 

Aktywna jesień
 
Wystarczy sobie uświadomić, że każdy kiedyś zaczynał, założył dres i poszedł ten pierwszy raz do fitness klubu czy przebiegł swój pierwszy kilometr.

Jesień to idealny czas na intensywne treningi, wieczory są bardzo rześkie i jeszcze jasne, co sprzyja spędzaniu czasu poza domem.

Dzięki temu, że zaczynasz spełniać swoje marzenia, budujesz swoją wiarę w siebie. Wiadomo, nie jest to nic łatwego, ale wszystko zależy od nas samych.

Uwierz w swoją wewnętrzną motywację, ona jest w tobie. Twoja samodyscyplina spowoduje sukces. Wychodząc na trening, przegoń wszystkie negatywne myśli, zacznij myśleć tylko i wyłącznie pozytywnie.

Nie czekaj i nie odkładaj tego na później. Godzinka treningu to kwestia dobrej organizacji dnia. Znajdź tę godzinę, a efekt będzie spektakularny. Poczujesz radość i satysfakcję, zmęczenie, które odczuwasz po pracy, pójdzie w zapomnienie.

Wyznacz cel i działaj!

Wyobrażaj sobie, jak będziesz wyglądać w przyszłe wakacje, wszystko jest w zasięgu twojej ręki. To od ciebie zależy, jak wygląda twoje odbicie w lustrze.

Aktywna jesień