Trzy super seriale o wilkołakach i nie tylkohttp://www.monikabregula.pl/2015/09/trzy-super-seriale-o-wilkoakach-i-nie.html

Niedawno pisałam o zombie, tutaj możecie przeczytać, a dziś przyszedł czas na wilkołaki.
Filmów i seriali o wilkołakach powstało tyle, że można by książkę o nich wszystkich napisać. Wilkołaki to temat, który pewnie i za pięćdziesiąt lat się nie wyczerpie. Dziś przedstawię trzy najnowsze seriale, które mi się bardzo spodobały i na które nowe sezony czekam.

Teen Wolf
Serial, który wciągnął mnie bardziej, niż przypuszczałam. Może z początku się wydać, że to raczej propozycja dla młodzieży, ale nic bardziej mylnego. To fajna fabuła, super zdjęcia, jak na serial mega efekty specjalne i bardzo doby scenariusz w każdy nowym sezonie. Serial opowiada historię chłopaka, który zostaje ugryziony przez wilkołaka, może dość oklepanie zaczyna się ta historia, ale na pewno nie będziecie się nudzić. Trochę sztampy nie zaszkodzi a warto poświecić na tę historię kilka wieczorów, bo to bardzo ciekawa propozycja.
Bitten

Ten serial na pewno nie jest przeznaczony dla dzieci. Bardzo oryginalny scenariusz sprawił, że oglądam, co wieczór i łapię się już na tym, że dawkuję sobie nowe odcinki, żeby nie łyknąć wszystkiego w jeden weekend a delektować się nim powoli. Bitten to historia młodej kobiety Eleny, która została wilkołakiem, jako jedyna kobieta. Ma dwóch kochających ją mężczyzn i hordę wilkołaków na plecach. Podoba mi się klimat tego serialu nie ma tu może ekstra efektów specjalnych, ale za to jest więcej emocji i pasji.

The Originals

A może tak wymieszać wilkołaka z wampirem? Trzecia moja propozycja to właśnie mieszanka wampira z wilkołakiem, czyli hybrydy tym właśnie jest Klaus Mikaelson, jest pierwszym wampirem i wilkołakiem w jedynej osobie. Serial opowiada o jego rodzinie i próbie odzyskania władzy nad jego ukochanym miastem Nowym Orleanie, które zbudował wraz z bratem i siostrą. W tym serialu nie ma żadnej sztampy wszystko wymyślone od nowa. Znajdziemy tam wszystko wilkołaki, wampiry, czarownice, magię miłość oraz odwieczną wojnę o terytorium i władzę.